• +48 797 302 455
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 8-17 Sob. 8-14

Usługa kodowania nowego akumulatora Chełm

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W naszej firmie możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy darmowy montaż oraz test instalacji elektrycznej GRATIS!!! W ramach Pogotowia Akumulatorowego oferujemy pomoc w uruchomieniu samochodu. Dodatkowo dowóz i wymiana akumulatora pod wskazany adres. UWAGA!

Usługa kodowania nowego akumulatora Chełm

W nowoczesnych autach coraz częściej montowane są układy zarządzania energią. Oznacza to, że specjalny komputer decyduje o tym, czy akumulator jest ładowany i które odbiorniki mają być zasilane. Kondycja akumulatora jest nieustannie monitorowana przez odpowiedni sterownik. Jeśli bateria jest niesprawna, odpowiedni komunikat wzywa użytkownika do warsztatu. I tu mogą się zacząć schody. Bez odpowiedniego komputera diagnostycznego często nie da się przy takich autach nic zrobić. Sama wymiana baterii może nie być skuteczna – do czasu zarejestrowania go w sterowniku elektronika traktuje wymieniony akumulator jako stary i niesprawny! Określa on nie tylko bieżący stopień naładowania akumulatora, ale też szacuje jego trwałość. Wpisanie tego kodu do sterownika jest konieczne do tego, żeby sterownik rozpoznał parametry baterii.Źle zdefiniowany w systemie akumulator grozi uszkodzeniem elektroniki auta. Jako jedyni w Chełmie w Centrum Akumulatorów i Klimatyzacji wykonujemy montaż, diagnostykę pojazdu oraz kodowanie nowego akumulatora.