• +48 797 302 455
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 8-17 Sob. 8-14
Akumulatory Topla Chełm

Akumulatory Topla Chełm

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Każdy kierowca chciałby zadbać o to, aby w jego samochodzie znalazł się najwyższej klasy akumulator. W tym przypadku wybór jest jednak coraz szerszy, a nie każdy posiada tak bogatą wiedzę motoryzacyjną, aby podejmować decyzję samodzielnie. Właściciele chcą, aby samochody ruszały z parkingu bez problemów nawet w warunkach zimowych. Można to sobie zapewnić decydując się na nowoczesne, wydajne i niezawodne akumulatory Topla Chełm

Akumulatory Topla Chełm - czemu górują nad konkurencją?

Akumulatory Topla Chełm górują nad konkurencją, ponieważ są bardzo bezpieczne i szeroko dostępne. Można je zakupić w Chełmie, gdzie pracujący fachowcy doradzą mniej zdecydowanym osobom, które modele będą w ich przypadku najbardziej atrakcyjnym wyborem. Wystarczy udać się na ulicę Kolejową 5 lub też skontaktować się z pracownikami pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Sklep w Chełmie otwarty jest w dni robocze (8-17) oraz w sobotę (8-14). Można także zadzwonić, pod numer telefonu +48 797 91 00 91.

Topla to wysokiej jakości modele akumulatorów pochodzące od producenta Tab. To bardzo doświadczony producent urządzeń rozruchowych, dlatego klienci mogą mieć pewność, że ich samochody skorzystają na tego typu transakcjach. Akumulatory Topla Chełm charakteryzują się następującymi zaletami:

  • szybki rozruch nawet w okresie srogiej zimy,
  • długi czas intensywnej eksploatacji,
  • bezobsługowe,
  • stworzone zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami (Ca/Ca),
  • niezawodna praca przy niskich i wysokich temperaturach.

Widać wyraźnie, że taka inwestycja to dla osób zmotoryzowanych strzał w dziesiątkę. Akumulatory Topla dzielą się na serię Start oraz Energy. Warto podpytać pracowników, która konkretnie seria będzie lepszym wyborem w danym pojeździe lub maszynie.

Akumulatory Topla - dla kogo konkretnie są przeznaczone?

Akumulatory Topla Chełm przeznaczone są dla bardziej wymagających kierowców. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych autach osobowych, jak i tych z podstawowym wyposażeniem. Zdecydowanie lepiej radzą sobie jednak w samochodach, w których występuje duża ilość gadżetów elektronicznych, pobierających duże nakłady prądu.

Konstruktorzy zawarli w tych akumulatorach więcej płyt, dzięki czemu urządzenie zapewnia o 30 procent lepsze możliwości rozruchowe niż konkurencyjne modele rynkowe. W środku znajduje się specjalny elektrolit, występujący w postaci stałej, także kierowcy są zabezpieczeni przed jego wyciekami. To bardzo ważna informacja, ponieważ w ten sposób nie będzie dochodziło do żadnych groźnych sytuacji oraz poważnych usterek mechanicznych. Akumulatory posiadają bardzo szczelną konstrukcję, więc są polecane osobom, które podróżują praktycznie przez cały rok, niezależnie od panujących na drogach warunków pogodowych. Pokrywa znajdująca zastosowanie w urządzeniu rozruchowym zabezpiecza je przed dostaniem się do środka ognia lub też wilgoci. Tym samym akumulator będzie działał na wysokich obrotach przez wiele miesięcy. Nie zajdzie konieczność jego wymiany chyba, że ktoś zdecyduje się na zakup innego modelu.