• +48 797 302 455
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 8-17 Sob. 8-14
akumulatory VPRO Chełm
akumulatory VPRO Chełm

Akumulatory VPRO Chełm - Nowoczesne i wydajne

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Akumulatory z serii VPRO  są wytwarzane przy użyciu technologii z chłonną matą szklaną i są przeznaczone w szczególności do stosowania w systemach zasilania awaryjnego, instalacjach fotowoltaicznych, systemach telekomunikacyjnych, telewizji przemysłowej, kasach fiskalnych. A także w motorowerach, skuterach, zabawkach elektrycznych itp. Działają najlepiej w układach ładowania buforowego, ale można je również stosować do pracy w systemie cyklicznym. Szacowany okres użytkowania wynosi 8-10 lat dla pracy w temperaturze około 20-25 stopni Celsjusza. Producent podaje, że przy systematycznym rozładowaniu urządzenia (50%) wytrzyma on aż do 650 cykli. Wysokiej jakości akumulatory VPRO Chełm sprzedaje w sklepie ze sprzętem rozruchowym, który posiada bogatą kolekcję urządzeń polskiego producenta - Volt Polska.

Innowacyjna technologia AGM w akumulatorach VPRO - Chełm

  Wewnętrzna struktura akumulatorów AGM oparta jest na separatorach w postaci mat z włókna szklanego, w których skoncentrowany jest elektrolit. Separatory znajdują się między płytkami ołowianymi wewnątrz zasobnika energii w akumulatorze. Elektrolit nie posiada płynnej formy, co zapobiega ewentualnym wyciekom. Jest to duże osiągnięcie pod względem bezpieczeństwa użytkowania. W sklepie z akumulatorami VPRO w Chełmie sprzedawcy podkreślają wygodę ich użytkowania, ponieważ technologia AGM daje urządzeniu możliwość pracy w dowolnej pozycji bez obawy przed zalaniem ogniw.

  Dodatkową cechą tego typu akumulatorów jest obecność automatycznego systemu uszczelniania (zawory z regulowanym ciśnieniem zaworu Valve Regulated). Zawory otwierają się po wykryciu nadmiernego ciśnienia wewnątrz akumulatora, co powoduje, że wytworzony gaz jest bezpiecznie kierowany na zewnątrz obudowy, zapobiegając uszkodzeniom.Taka sytuacja zwykle występuje, gdy akumulator jest przeładowany. Obudowa baterii wykonana jest z tworzywa ABS i elementów miedzianych.

Korzyści z zakupu akumulatora VPRO - Chełm

  Sprzedawane akumulatory VPRO w Chełmie zaliczane są do bezobsługowych, ponieważ użytkownik nie musi sprawdzać poziomu elektrolitu i dokonywać częstego wyrównywania jego stanu. Charakteryzują się produktywnością działania i skutecznie zasilają systemy, do których dostarczają dużą moc. Producent postawił na technologię AGM, która obecnie należy do nowoczesnej myśli technologicznej i doskonale sprawdza się w urządzeniach rozruchowych. Kupując akumulator VPRO w Chemie można cieszyć z funkcjonalności baterii, ponieważ posiada ona szeroki zakres zastosowań i oferuje dużą moc i długi okres użytkowania. Dobrze działa współpracując z przetwornicami napięcia.

  Ten typ akumulatorów może być wykorzystywany w systemach, które potrzebują długiego okresu eksploatacji a także długiego okresu przechowywania bez kolejnego ładowania jak w przypadku jachtów i łodzi. VPRO mogą przetrwać nawet do 8 miesięcy, tracąc w tym czasie zaledwie 20% pojemności. Akumulatory po naładowaniu pobierają niewielką ilość prądu (konserwujący) uzupełniającego jego samorozładowanie. Decydując się, na zakupu urządzenia w sklepie internetowym można zadzwonić i uzyskać profesjonalną poradę czy akumulator VPRO będzie odpowiedni do danego samochodu. Opierając się na swojej wiedzy zawodowej pracownicy sklepu w Chełmie udzielą porad i bateria zostanie dopasowana do potrzeb.

Jeśli chcesz kupić akumulatory VPRO online, zapraszamy do naszego sklepu >> Akumulatory VPRO