• +48 797 302 455
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 8-17 Sob. 8-14
Kompleksowa regeneracja sprężarek klimatyzacji
Kompleksowa regeneracja sprężarek klimatyzacji

Regeneracja sprężarek klimatyzacji Chełm

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Sprężarki klimatyzacji to jeden z najważniejszych elementów w całym układzie, dlatego też warto regularnie badać stan techniczny tego podzespołu. Dzięki temu wyeliminuje się wszelkie obawy związane z nieprawidłowym działaniem klimatyzacji we własnym aucie. Wiadomo, że czasami takie sytuacje mogą się kierowcom przytrafić, jednak przemyślane działania na pewno doprowadzą zainteresowanych do pomyślnego zakończenia. Regeneracja sprężarek Chełm przyda się wtedy, gdy są one użytkowane od wielu miesięcy. Nie trzeba ich od razu wymieniać, w wielu przypadkach wystarczy kompleksowa regeneracja.

Regeneracja sprężarek klimatyzacji Chełm

Koszty naprawy takich sprężarek nie są z góry określone, ponieważ wszystko ustala się z klientem po postawieniu diagnozy. W serwisie fachowcy dokładnie przyjrzą się sprężarce i wtedy postawią odpowiednią diagnozę. Od tego będzie zależało to, ile pieniędzy trzeba będzie zapłacić za usługę regeneracyjną.

W jaki sposób sprężarki klimatyzacji są regenerowane?

Regeneracja sprężarek Chełm musi zostać przeprowadzona zgodnie z odpowiednimi zasadami. Najpierw należy zdemontować sprężarkę z układu, potem dokładnie ją umyć i zdemontować na różne części składowe. Tak rozpoczęta regeneracja sprężarek Chełm na pewno zakończy się sukcesem. Dalszym krokiem jest zweryfikowanie ewentualnych usterek technicznych. Nie można też zapomnieć o sprawdzeniu przydatności poszczególnych elementów, które wchodzą w skład sprężarki klimatyzacji.

W razie potrzeby fachowcy zajmą się wymianą zużytych elementów eksploatacyjnych na całkowicie nowe. Czasami może to trochę potrwać, gdy jakieś elementy będzie trzeba sprowadzać bezpośrednio od producenta. Regeneracja sprężarek klimatyzacji Chełm to jednak bardzo specjalistyczna usługa, podczas której nie można popełnićżadnego błędu. Następnie przechodzi się do piaskowania elementów oraz ponownego montażu sprężarki w układzie. Usługę kończy się testem szczelności i ogólnym testem przydatności danej sprężarki. 

Kiedy sprężarki mogą być regenerowane?

Regeneracja sprężarek klimatyzacji Chełm może być przeprowadzona wtedy, gdy:

  • sprężarka nie jest w żaden sposób zblokowana,
  • sprężarka po demontażu jest odpowiednio zabezpieczona,
  • sprężarka nie jest całkowicie rozmontowana.

Najczęściej sprężarki ulegają awarii na skutek występującego w nich rozszczelnienia. Na szczęście fachowcy pracujący w serwisie klimatyzacji umiejętnie radzą sobie z takimi problemami, ponieważ mają w tym fachu bogate doświadczenie. Tym samym sprężarka może zostać pomyślnie zregenerowana i oddana klientowi do dalszego użytku.