• +48 797 302 455
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn.-Pt. 8-17 Sob. 8-14
Akumulatory Moretti Chełm

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Jeżdżąc, na co dzień motorem trzeba zadbać o prawidłowy wybór źródła zasilania, pozwoli to uniknąć nieprzewidzianych postojów i problemów z uruchomieniem maszyny. W naszym sklepie z akumulatorami Moretti w Chełmie, możesz nabyć wysokiej jakości urządzenie, które produkowane jest według najwyższych standardów z wykorzystaniem nowatorskich technologii. Możemy zaoferować akumulatory motocyklowe marki Moretti występujące w czterech rodzajach, które nadają się do większości skuterów, motorów, motorowerów i motocykli jeżdżących po polskich drogach. Należą do nich takie marki jednośladów jak: Honda, BMW, Yamaha, KTM, Kawasaki, Aprilia, Husqvarna, Junak, Triumph, Suzuki, Romet, Barton, Peugeot, Vespa, Zipp, Piaggio itd. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na sprzedawane w naszym sklepie w Chełmie akumulatory Moretti.  


Fot. Unsplash
zakupi akumulatora do motocykla

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Każdy właściciel jednośladu na Lubelszczyźnie wie, że akumulator motocyklowy to bardzo ważny element, bez którego jego żelazny koń po prostu nie będzie działał. Jednak nie wszyscy wiedzą o aspektach wyboru tej części i podstawowych wymaganiach. Prawidłowe uruchomienie motorów oraz ich zachowanie na drodze zależy od tego jak zostaną dobrane akumulatory motocyklowe. Chełm dysponuje na swoim obszarze uznanym sklepem z akumulatorami, który prowadzi sprzedaż online oraz stacjonarną. Każdy klient może skorzystać z doradztwa obsługi klienta, która posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie i pomoże zakupić idealnie dobrany do danej jednostki akumulator. Można nabyć baterie najlepszych marek np.: Varta, Moretti, Bosch,Exide, Fiamm, Banner czy też Yuasa.


akumulatory do kosiarki Chełm

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W naszym klimacie już przed 25 marca a najpóźniej około 15 kwietnia rozpoczyna się wegetacja roślin.To właśnie wtedy na Lubelszczyźnie zarówno posiadacze małych ogródków jak i dużych ogrodów rozpoczynają prace porządkowe po zimie. A do tego celu bardzo przydatny jest sprawny sprzęt ogrodniczy, dlatego wiele osób rozpoczyna poszukiwania akumulatorów do kosiarki, w Chełmie nie będą mieli problemu z ich zakupem. Również osoby z innych regionów kraju mogą zakupić takie urządzenia, ponieważ sklep z akumulatorami w Chełmie prowadzi nie tylko sprzedaż stacjonarną, ale również internetową. Wystarczy złożyć zamówienie i czekać na dostarczenie przez kuriera. Posiadacze traktorków ogrodowych także, nie muszą głowić się gdzie kupić do niego akumulator i jaki jego rodzaj wybrać, obsługa klienta sklepu chętnie służy swoim doradztwem.


Wysokiej jakości akumulatory do skutera w Chełmie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Klimat w Polsce sprzyja korzystaniu ze skutera prawie przez cały rak, dlatego ich posiadacze na Lubelszczyźnie bez stania w korkach mogą sprawnie dojechać do miejsca pracy czy szkoły. Aby cieszyć się z przyjemnej jazdy i braku problemów z parkowaniem trzeba zadbać o sprawność akumulatorów do skutera. Chełm posiada na swoim terenie sklep stacjonarny i online oferujący wysokiej jakości urządzenia, które pozwolą uruchomić mechanicznego konia w każdej sytuacji. Użytkownik skutera na pewno ma świadomość, że bez niezawodnego akumulatora nie będzie mógł również prawidłowo oświetlić sobie drogi. Tylko odpowiednio dopasowana bateria będzie służyła bezawaryjnie przez cały okres jej eksploatacji a to pozwoli na lepszy komfort jazdy skuterem i poczucie bezpieczeństwa na drodze.